Życie bez keratyny jest możliwe, ale dość przykre – to wiecznie łamiące się paznokcie i bardzo zniszczone włosy oraz szybko starzejąca się skóra. Keratyna jest ich głównym budulcem. Można rzec, ze to “konstruktorka naszego piękna” i nie będzie w tym wiele przesady. Włosy powinny stale otrzymać dawkę keratyny. Dlatego raz w tygodniu zafunduj im kurację dobrą maską keratynową, np. Nanoil Keratin Hair Mask.

Nanoil - najlepsza keratynowa maska do włosów

Maska z keratyną – dlaczego to konieczność?

Jak wspomnieliśmy – keratyna jest budulcem włosów, dlatego stałe jej dostarczanie z zewnątrz jest konieczne po to, by w ogóle można było mówić o zdrowych, mocnych włosach. Bez niej ich stan będzie daleki od ideału. To keratyna jest głównym białkiem podporowym skóry, paznokci, tworzy wiązania we włosach.
Ponieważ jej zadaniem jest dogłębna regeneracja, nie sprawdzi się w zwykłej odżywce do tak dobrze, jak w masce, którą trzymasz na włosach 15-20 minut. W tym czasie keratyna doskonale zregeneruje włosy. Dobrej jakości keratyna da wyraźny efekt upiększenia włosów już po pierwszej aplikacji.

Najlepsza keratyna w masce do włosów Nanoil

Dlaczego maska Nanoil jest najlepsza? To dzięki keratynie najlepszej jakości, która jest hydrolizowana. Takie białko keratyny ma mniejsze cząstki, które doskonale wchłaniają się w strukturę włosa. Oznacza to:

  • WIĘKSZĄ SKUTECZNOŚĆ
  • SILNIEJSZE DZIAŁANIE
  • SZYBSZE EFEKTY

Nanoil maska do włosów z keratyną – dlaczego jest wyjątkowa?

maska Nanoil z keratyną to włosy pod najlepszą opieką. Oprócz doskonałej keratyny hydrolizowanej i o najlepszej jakości maska zawiera też cenną prowitaminę B5. To najlepszy składnik dla keratyny, ponieważ to właśnie pantenol, czyli prowitamina B5 wpływa na ilość keratyny we włosie, wspomaga jej podziały i sprawia, że keranocyty (cząsteczki keratynowe) tworzą się szybciej i w większej ilości.

Dodatkowo panthenol odpowiada za blask, sprężystość i nawilżenie włosów. Chroni je, ponieważ tworzy na ich powierzchni mikroskopijny film, który nie dopuszcza do utraty sprężystości, nawilżenie oraz zniszczenia włosa na skutek niekorzystnych warunków klimatycznych (mróz, wiatr, UV, mocne słońce, suche powietrze grzejników).

Jak działa maska do włosów Nanoil?

Keratynowa maska do włosów Nanoil działa na kilku płaszczyznach włosa, dlatego zapewnia kompletną, pełną regenerację i pielęgnację na najwyższym poziomie.

  1. DOCIERA DO GŁĘBOKICH STRUKTUR – regeneruje włosy w ich wnętzru
  2. DZIAŁA TUŻ POD ŁUSKAMI WŁOSA – domyka, chroni przed wnikaniem toksyn i zanieczyszczeń, zapobiega zwiększeniu porowatości włosa
  3. DZIAŁA POWIERZCHNI, DOMYKA ŁUSKI – chroni przed promieniowaniem UV, nieodpowiednią pielęgnacją i niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.

Jak używać Nanoil Keratin Hair Mask?

Stosowanie maski jest bardzo proste: nałóż ją na wilgotne, umyte włosy, potrzymaj 15-20 min. po czym spłucz dokładnie i wystylizuj włosy jak zwykle.

Gdzie kupić maskę do włosów Nanoil z keratyną?
Najlepiej na stronie producenta. Wejdź na www.nanoil.pl/maska-do-wlosow-z-keratyna i dowiedz się więcej o najlepszej keratynie w formie maski do włosów.