Często suszysz i prostujesz włosy? A może rozjaśniasz lub farbujesz farbami z amoniakiem? Włosy nie lubią niektórych zabiegów upiększających. Źle działa na nie również stres, nieodpowiednia dieta i zażywane leki. Tracą wówczas blask, stają się osłabione, niszczeją, wypadają.

loreal.jpgRatunkiem może być olejek L’oreal Magiczna Moc Olejków. Eliksir odbudowujący. Czy spełni swoje zadanie i odbuduje zniszczone włosy?

Na jego korzyść przemawia bogactwo naturalnych olejków wtłoczonych do buteleczki o pojemności 100 ml. Naturalne olejki pozyskane z pestek, owoców i kwiatów są obecnie podstawą świadomej, dogłębnej pielęgnacji włosów. W Eliksirze Odbudowującym L’oreal dominują olejki kwiatowe. Olej lniany spowolni proces starzenia się włosów, odbuduje i nawilży. Jest ulgą dla zniszczonych, łamliwych włosów. Olej z kwiatów lotosu i olej różany wzmacniają i odbudowują włókna włosa, zapewniając im elastyczność i dobrą kondycję.

Olejek rumiankowy zmiękcza sztywne i szorstkie włosy przywracając im blask, zaś olejek z gardenii tahitańskiej oczyszcza komórki z toksyn, ułatwiając wnikanie składnikom bogatym w witaminy i minerały.

L’oreal Magiczna Moc Olejków. Eliksir odbudowujący bardzo szybko kondycjonuje włosy. Zastosowany na same końcówki lub zaraz po umyciu na wilgotne włosy wniknie do wnętrza włosów poprzez ich łuski i nie pozostawi tłustej, mogącej obciążać włosy warstwy. Można go używać również jako maskę przed myciem włosów- nakładamy wówczas olejek na około 15 minut na włosy, pomijając skórę głowy, a następnie zmywamy go delikatnym szamponem. Eliksir Odbudowujący L’oreal Magiczna Moc Olejków ma piękny zapach, a dobór olejków jest bardzo przemyślany. Nieprzemyślane jest natomiast wtłoczenie do produktu tak dużej ilości alkoholu, który może wysuszać włosy.

Wybierając olejek do regeneracji wyjątkowo suchych włosów, skłonilibyśmy się ku innemu produktowi, który nie posiada tak dużej ilości alkoholu w składzie. Linia L’oreal Magiczna Moc Olejków ma w ofercie wiele innych produktów, w których ilość alkoholu jest (szczęśliwie) znikoma.